Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Bełda

Pikły 1/1
19-206 Rajgród

Leśniczy: Kamil Mądrzak
tel.: 697 038 885
kamil.madrzak@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Piotr Strzałkowski
tel.: 661 660 164
piotr.strzalkowski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy ds. lasów niepaństwowych: Krzysztof Zemelka
tel.: 661 660 163
krzysztof.zemelka@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Przejma

Woźnawieś 118
19-206 Rajgród

Leśniczy: Jerzy Zemelka
tel.: 661 660 174
jerzy.zemelka@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Olga Jabłońska
tel.: 661 660 224
olga.jablonska@bialystok.lasy.gov.pl
 

Leśnictwo Ruda

Ruda, ul. Białostocka 12
19-200 Grajewo

Leśniczy: Marcin Malinowski
tel.: 661 660 175
marcin.malinowski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Lech Kownacki
tel.: 661 660 179
lech.kownacki@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Podlasek

Ruda, ul. Kręta 1/1
19-200 Grajewo

Leśniczy: Robert Madejek
tel.: 661 660 171
robert.madejek@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Jan Dąbrowski
tel.: 661 660 177
jan.dabrowski2@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Tomasz Połtarzycki
tel.: 661 665 033
tomasz.poltarzycki@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Białaszewo

Ciemnoszyje 58
19-200 Grajewo

Leśniczy: Jarosław Michalski
tel.: 661 660 178
jaroslaw.michalski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Damian Banachowicz
tel.: 661 660 170
damian.banachowicz@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Przechody

Osowiec 90
19-251 Osowiec

Leśniczy: Lech Zarzecki
tel.: 661 660 157
lech.zarzecki@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Jan Ciszewski
tel.: 661 660 172
jan.ciszewski@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Kędziorowo

Dybła 24/1
19-200 Grajewo

Leśniczy: Andrzej Maciorowski
tel.: 661 660 173
andrzej.maciorowski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Ewelina Zawalich
tel.: 661 660 978
ewelina.zawalich@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Żebry

Żebry 98
19-222 Wąsosz

Leśniczy: Cezary Wasilewski
tel.: 661 660 176
cezary.wasilewski@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Wiesław Pługów
tel.: 661 660 156
wieslaw.plugow@bialystok.lasy.gov.pl

Leśnictwo Ławsk

Żebry 96/1
19-222 Wąsosz

Leśniczy: Krzysztof Andruk
tel.: 661 660 165
krzysztof.andruk@bialystok.lasy.gov.pl

Podleśniczy: Antoni Łubowicz
tel.: 661 660 167
antoni.lubowicz@bialystok.lasy.gov.pl

Ośrodek Hodowli Zwierzyny

Leśniczy ds. łowieckich

Mariusz Marcinkiewicz
tel.: 661 660 158
m.marcinkiewicz@bialystok.lasy.gov.pl