Aktualności Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Lesnik gospodarzem lasu"

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny.

Wyniki konkursu plastycznego "Moje zimowe spotkanie z lasem"

 

Grupa wiekowa przedszkole i klasy „0”:

I- Julia Modzelewska (Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie)

II- Pola Jatczak (Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie)

II- Magdalena Bielawska (Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie)

II- Ola Gryczkowska (Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie)

V- Ola Gajdzińska (Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie)

VI- Łukasz Dobrzycki (Szkoła Podstawowa w Niecikach)

VII- Paweł Ziarko (Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie)

VIII- Anna Brzozowska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

IX- Maciej Zabłocki (Szkoła Podstawowa w Rajgrodzie)

X- Damian Łempicki (Szkoła Podstawowa w Niecikach)

 

Grupa wiekowa klasy I-III:

I- Angelika Brakoniecka (Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie)

II- Izabela Łajewska (Szkoła Podstawowa w Białaszewie)

III- Zofia Skiepko (Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży)

IV- Kacper Staniszewski (Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie)

V- Bartłomiej Niećkowski (Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie)

VI- Piotr Przyborowski (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

VII- Victoria Borys (Szkoła Podstawowa nr 4 w Grajewie)

VII- Tomasz Górksi (Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie)

IX- Kamil Wizner (Szkoła Podstawowa w Niedźwiadnej)

X- Zofia Lewczuk (Szkoła Podstawowa w Grajewie)

Grupa wiekowa klasy IV-VII:

I- Patrycja Szarnecka (Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie)

II- Katarzyna Sulewska (Szkoła Podstawowa w Sulewie Kownatach)

III- Piotr Romanowski (Szkoła Podstawowa nr 1 w Grajewie)

IV- Weronika Nasiadko (Szkoła Podstawowa w Mieczach)

IV- Weronika Bagińska (Szkoła Podstawowa nr 10 w Ławsku)

VI- Piotr Staniszewski (Szkoła Podstawowa w Ławsku)

VII- Anna Krukowska (Szkoła Podstawowa w Wierzbowie)

VIII- Gabriela Fiedorow (Szkoła Podstawowa w Woznejwsi z siedziba w Karczewie)

IX- Jakub Cisło (Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie)

X- Mikołaj Miklikowski (Szkoła Podstawowa nr 10 w Łomży)

 

Wyróżnienia:

Wiktoria Cieśnicka (Szkoła Podstawowa w Drozdowie)

Antonina Milewska (Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie)

Wiktoria Ksepka (Szkoła Podstawowa w Drozdowie)

 

NAGRODA Nadleśniczego Nadleśnictwa Rajgród:

Jakub Cisło (Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie)

 

NAGRODA Dyrektora RDLP w Białymstoku:

Patrycja Szarnecka (Szkoła Podstawowa nr 2 w Grajewie)